Urban Jungle

Zakres:

Projekt wnętrz mieszkania

Powierzchnia:

40 m2

Data: 2017
Lokalizacja:

Kraków, Polska

Projekt:

IDEAROOM studio

Mieszkanie dla młodej pary. We wnętrzu mają dominować biele, ciepłe odcienie drewna, jeśli kolory to zdecydowane. Ma być nowocześnie, ale przede wszystkim przytulnie.

Wchodzimy do holu zaprojektowanego w szarościach „od stóp do głów” - ten sam odcień odnajdujemy na ścianach, suficie, meblach i podłodze. Różnice zauważamy w fakturze materiałów. Jest minimalistycznie i niebanalnie. Szarości zostają przełamane bielą i drewnianą podłogą w strefie dziennej. Przestrzeń salonu wydaje się dzięki temu zabiegowi jeszcze większa. Wrażenie to potęguje przeszklenie znajdujące się na całej długości ściany. Obok nadwieszona zabudowa z płyt betonowych wprowadza surowszy ton i nadaje charakteru.

Otwarta kuchnia z białą wyspą i stołem jadalnianym, oddziela wnętrze od salonu. Na podłodze i ścianach zaprojektowaliśmy ulubione przez IDEAROOM studio materiały – marmur kararyjski. Całość przełamana kolorystycznie za pomocą głębokiej zieleni. W tym kolorze pojawiają się krzesła i ściana w kuchni.

W łazience króluje marmur kararyjski i biel. Zabudowa meblowa i pośrednie oświetlenie pozwalają zachować czysty, minimalistyczny układ. Drewniane elementy są dopełnieniem wnętrza.

Inne projekty

IDEAROOM 2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie zawartości tej witryny wymaga autoryzacji autora.